Teams

Name Full Name Captain Members Email
Division 1
Billericay Dickies Billericay Dickies Guy Footring 5
Cambridge A Cambridge First Team Atta Chui 4
Chester A Chester A Pat Ridley 3
Cornish Rogues West Cornwall: Cornish Rogues John Culmer 4
Durham Durham Kevin Wang 6
Warwick Warwick Go Society Wenshi Chen 4
Division 2
Chester B Chester B Pat Ridley 4
Manchester X Manchester X Joel Barrett 4
Manchester Y Manchester Y Joel Barrett 5
Tiger's Mouth Leicester: Tiger's Mouth Toby Manning 4
UK Youth Blue UK Youth Blue Team Tom Bradbury 5
UK Youth Red UK Youth Red Team Tom Bradbury 4
Not in a division
Belfast Belfast James Hutchinson 5
Birmingham A Birmingham Go Club Team Andrew Russell 4
Birmingham B Birmingham Go Club Second Team Andrew Russell 4
Cambridge B Cambridge B Ryutaro Ikeda 6
Cambridge Junior Cambridge Junior Chess & Go Club Paul Smith 5
Cambridge Junior B Cambridge Junior B Paul Smith 6
CLGC A Central London Go Club Team A Daniel Yamazoe 3
CLGC B Central London Go Club Team B Daniel Yamazoe 4
CLGC C Central London Go Club Team C Daniel Yamazoe 4
Dundee Dundee David Lee 3
Dundee and St Andrews Dundee and St Andrews David Bell 3
Durham Cygnets Durham: Durham Cygnets Matthew Taylor 4
Durham Ducklings Durham: Durham Ducklings Erica Storey 4
Durham Team Awesome Durham: Durham Team Awesome Alex Kent 5
Edinburgh 1 Edinburgh Rob Payne 6
Edinburgh 2 Edinburgh 2 Rob Payne 4
Edinburgh 3 Edinburgh 3 Martha McGill 2
Exeter Exeter Dave Storkey 4
FM Penguins Flying Mortal Penguins Joseph Harvey 4
Glasgow Glasgow Donald Macleod 3
King Edward VI Aston King Edward VI Aston Mike Lynn 4
Leamington Leamington Matthew Macfadyen 6
Lockhart Cheadle Hulme School Martin Harvey 3
Milton Keynes Milton Keynes Ben Ellis 6
Newcastle Newcastle Go Club Tom Coulthard 5
Oka-Shima Hotaru Durham: Oka-Shima Hotaru Andrew Bate 5
Oxford Oxford Bahareh Afshari 4
Sheffield Sheffield David Wildgoose 6
South London South London Patrick Batty 5
St Albans GC St Albans Go Club Team Paul Taylor 4
St Albans Kyus St Albans Second Team John Collins 6
Team Blastoise Warwick: Team Blastoise Wissen Lau 4
Team Squirtle Warwick: Team Squirtle Brian Akperi 4
Three Counties Milton Keynes and Letchworth Ben Ellis 6
TwoBobJim West Cornwall: TwoBobJim Robert Churchill 3
West Cornwall B West Cornwall second team Robert Churchill 3
West London West London Gerry Gavigan 3